Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

simgramancri

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

simgramancri

Mesajde simgramancri » Mie Mai 14, 2008 3:37 pm

data:14.05.2008
partida:Bizertin - Esperance
pont:over 2.5 goluri
cota:1.95
casa:bwin

Un meci foarte interesant in aceasta seara in Cupa Tunisiei la fotbal care aduce fata in fata doua echipe foarte bune, echipe de valori aproximativ egale si care vor incerca sa-si apropie trofeul. Un meci asteptat cu interes in Tunisia, acolo unde Bizertin va icnerca sa cazstige in fata mai tittratilor de la Esperance Tnis. Nu voi merge pe victoria unei echipe fiindca echilibrul e clar lucru dovedit si de cotele pe care bookmakerii le-au dat pentru victorie respctiv 2.50 pentru Bizertin si 2.35 pentru Esperance. Dar merg pe ideea ca ambele echipe vor reusi sa inscrie ceea ce va aduce \cu sine un joc spectaculos si vom vedea cel puitn 3 goluri in aceasta seara in aceasta partida. Ramane de vauzt ce va fi dar sper ca pariul sa fie casstoigtor.

1-2 +9.5
simgramancri

Mesajde simgramancri » Mie Mai 14, 2008 3:44 pm

data:14.05.2008
partida:FK Ventspils - Dinaburg
cota:1.80

Meci foarte interesant pnetru aceasta seara in campionatul proaspat inceput al Letoniei, un meci incare avem o favorita clara echipa gazda care probabil s eva impune si azi fara mari probleme. Campionatul in Letonia a inceput de 6 etape, doar gazdele de azi si cu FK Riga avand un meci in plus. Ambele echipe au icneput foarte bine, dar e diferenta mare totusi intre liderul la zi. Ventspils, care ocupa locul 1, cu 5 victorii 1 egal si o infrangere, acumuland per totqal 16 puncte, cu 5 mai mult decat Dinaburg, si cu 4 mai mult decat ocupanta locului secund FDK Riga, golaverajul este bun pana acum , avand 10 goluri marcate si doar 2 primite, ceea ce inseamna o medie de 1.71 goluri pe meci. De partea cealalata, Dinaburg ocupa locul 3 cu 11 puncte acumulate in urma a 3 victorii, 2 egaluri si o infrangere cu un golaveraj de 6 goluri marcate si doar 2 primite, avand cea mai slaba medie de goluri din Letonia, 1.33 goluri pe meci. Cred insa ca azi vor fi goluri multe in acest meci.

3-0 +8
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 15, 2008 5:03 pm

data:15.05.2008
partida: Inter Turku- HJK Helsinki
cota:2.20

Meci foarte interesant in aceasta seara in liga 1 finlandeza intre echipa Inter din Turku si Cea mai tittrata echipa din nFinlanda HJK. Meciul este interesant pentru ca ambele echipe au icneput foarte bine campionatul. Gazdele de la Inter sunt pe primul loc, cu 12 puncte acumulate in urma a 4 victorii, nepierzand nici macar un punct pana acum. Golaverajul e incredibil avand 9 goluri marcate si doar 1 gol primit, cu o medie de 2.5 goluri pe meci. De partea cealalata, cei de la HJK ocupa actualembnte locul 4 cu 8 puncte fiind la randul sau neinvinsi dar avand doar 2 victorii si 2 egaluri cu 8 goluri marcate si doar unul primit cu o medie putin mai mica de 2.25 goluri pe meci. Cred insa ca in aceasta seara vom vedea un meci super spectaculos cu foarte multe goluri marcate. Ramane de vazut ce va fi si sper ca pariul sa fie castigator.

1-1 -10
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 15, 2008 5:09 pm

data:15.05.2008
partida: Tampere United - FC Lahti

Meci foarte interesant in prima liga finlandeza de fotbal, aduce fata in fata campioana de anul trecut, Tampere United si o echipa mult mai slab cotata, FC Lahti. Tampere a incewput slab campionatul fiind actualmenet pe locul 11 cu doar 3 puncte acumulate in urma a trei egaluri si o infrangere cu doar 3 goluri marcate si 4 primite, cu o medie de doiar 1.75 goluri pe meci. De partea cealalata, FC Lahti , care ocupa loicul 3, incepand foarte bine acest sezon, cu 9 pucnte stranse in urma a treui victorii si o infrangere, cu 5 goluri marcate si 3 primite avand o medie de 2 goluri pe meci. Cred ca in aceasta seara vom vedea un meci spectaculos si de asemenea vom vedea foarte multe goluri. Nu cred ca va fi nimic iesit din comun sa se inscrie cel putin 3 goluri. Ramane de vazut ce va fi si sper intr-un pariuc astigator.

0-2 -10
simgramancri

Mesajde simgramancri » Vin Mai 16, 2008 3:56 pm

data:16.05.2008
partida: Dinamo Moscova - Terek Groznai

Meci foarte interesant in aceasta seara in Rusia unde puternica formatie moscovita intalneste o formatie care de curand joaca in prima liga rusa, o echipa cecena foarte ambitioasa dar care nu cred ca va face fata fortelor dinamovistilor. Dinamo Moscova a inceput destul de bine campionatul fiind dupa 10 meciuri pe locul 7 cu 15 puncte, in urma a 4 victorii, 3 egaluri si 3 infrangeri cu 13 goluri marcate si 13 goluri primite, avand o medie de 2.60 goluri pe meci. De cealalata parte, cecenii de la Groznii, ocupa locul 9, un loc onorabil pentru ei in urma a 4 victorii si 5 infrangeri, avand deci un emci mai purin dipsutat. Au 8 goluri marcate si 14 goluri primite avand o medie de 2.44 goluri pe meci. Cred ca vom vedea un meci resuit in aceasta seara cu gazdele la carma meciului si vom vedea multe goluri, cel putin 3 marcate cred de ambele parti.

2-1 +9.5
simgramancri

Mesajde simgramancri » Vin Mai 16, 2008 4:02 pm

data:16.05.2008
partida:Rosenborg Trondheim - Lillestrom
cota:1.75

Meci foarte interesant in Norvegia, liga 1 intre doua echipe care altadata faceau furori in Norvegia si acum ocupa loc\uri codase. Gazdele din Trondheim, fosti campioni in anii 90 si inceputul anilor 2000, ocupa in prezent penultimul loc, al 13, cu doar 4 puncte stranse ion 6 partide, cu 1 victorie, un egal si 4 infrangeri, cu o medie de 2.5 goluri pe meci/. De cealalata parte oaspetii de la Lillestrom ocupa antepenultimul loc, 12, cu 5 puncte acumulate in urma a unei victorii, 2 egaluri si 3 infrangeri cu 7 goluri marcate si 11 goluri primite, avand o medie de 3 goluri pe meci. Sunt toate premisele indeplinite pentru ca azi sa avem un meci spectaculos pentru ca joaca doua echipe spectaculoase, ofensive care inscriu foarte mult, si cred ca si azi vor respecta blazonul. ra,mane de vazut ce va fi si sper intr-un pariu castigator.

4-0 +7.5
simgramancri

Mesajde simgramancri » Lun Mai 19, 2008 4:22 pm

data:19.05.2008
partida:HJK Helsinki - Tampere United
cota:2

Meci foarte importnat in aceasta seara in Finlanda aciolo unde s eintalnesc poate cele mai bune echipe finlandeze. de o parte gazdele din Helsinki care au inceput binisor campionautl fiind deocamadat pe locul 3 si incercand sa castige titlul pe care anul trecut l-au castigat chiar adversarii sai de azi, Tampere. HJK au 9 puncte, acumulate in urma a 2 victorii si 3 egaluri avand 9 goluri marcate si doar 2 goluri primite cu8 o medie de 2.20 goluri pe meci. de pareta cealalata, tampere UNited, campioana de anul trecut, ocupa doar penultimul loc, cu doar 3 puncte nereusind nici o victorie avand 3 egaluri si 2 infrangeri. Au 3 goluri marcate si 6 goluri -primite, avand o medie de 1.80 goluri pe meci. Chiar daca se intalnesc doua echipe puternice mizez pe un meci spectaculos si cred ca se vor inscrie cel putin 3 goluri in aceasta partida.

5-1 +10
simgramancri

Re: simgramancri

Mesajde simgramancri » Mie Mai 21, 2008 5:12 pm

data:21.05.2008
partida:Ungaria - Cipru
cota:1.60

Meci foarte interesant in calificarile pentru campionatul european de fotbal rezervat pustilor sub 19 ani care aduce fata in fata doua echipe ce probabil nu vor ajunge la turneul final, doua ewchipe slabute, dar care cred ca vor oferi multe goluri. De o parte este echipa Ungariei care acum cateva zile au facut un 2-2 foarte spectaculos in compania Lituaniei, dar e de remarcat ca si Lituania e o echipa slab cotat la acest nivel al juniorilor. de partea cealalata Cipru nu emite pretentii, in ciuda banilor investiti in campionatul ,lor navand inca valoare de turnee finale, acum 2 zile fiind umilita de puternica echipa a Portugaliei cu un 0-5 necruytator dupa ce in prima repriza era 4-0 pentru lusitani. Cred ca Cipru va inscrie si ea azi dar nu cred ca se va pune problema invingatoarei. De asmenea cred ca este o cota buna pentru ca am incredere ca vom vedea un meci deschis, spectaculos si vom vedea in aceasata partida cel putin 3 goluri Ramane de vazut ce va fi si sper sa avem parte de un meci foarte spectaculos.

2-1 +6
simgramancri

Mesajde simgramancri » Mie Mai 21, 2008 5:19 pm

data:21.05.2008
partida:FC Slovacko - Vitkovice
cota:1.85

Meci foarte interesant in aceasta etapa din divizia a doua din Cehia care aduce fata in fata doua ehcipe de valori opuse si cu obiective diferite in acest final de sezon./ de o parte, echipa gazda, FC SLovacko are nevoie de 3 puncte ca de aer, in lupta pentru promovare fiind la doar 3 puncte de locul ce duce in prima liga ceha. Au 42 de puncte acumulate in urma a 11 victorii, 9 egaluri si 6 infrangeri cu 34 de goluri marcate si 22 de goluri primite avand o medie de circa 2.2 goluri pe meci. De partea cealalata Vitkovice ocupa locul 10 in clasament avand un avans de 5 puncte fata de primul loc ce merge in divizia a treia. Au 31 de puncte acumulate in urma a 9 victorii, 4 egaluri si 13 infrangeri avand 32 de goluri marcate si 37 de goluri primite cu o medie de circa 2.3 goluri pe meci. Cred ca in aceasta seara desi meciul are miza,, vom vedea multe goluri marcate si asta nu poate decat sa ne bucure. Ramane de vazut ce se va intampla.

3-1 +8.5
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 22, 2008 3:09 pm

data:22.05.2008
partida:Franta - Japonia (Turneul de tineret de la Toulon)
cota:1.80

Meci foarte interesant in aceasta seara in turneul de la Toulon destinat jucatortilor tineri care aduce fata in fata doua echipe valoroase. Chiar daca la icneputukl turneului Franta era favorita si japonia doar un outsider, primele meciuri au aratat ca lucrurile ar putea sta exact invers, pentru ca Franta a comis-o in meciul cu Chile dupa ce a condus lejer, pierzand cu un incredibil 3-5 dupa ce la un moment dat conducea cu 3-0. O eliminare a dat totul pste cap si este de asteptat ca Franta sa riste azi pentru a nu se vedea eliminata prematrur. de partea cealalata Japonia sta la adapostul unei victorii mai mult decat surprinzatoare in fata puternicei echipe a Olandei, cu 1-0 ceea ce ii face pe niponi favoriti la calificarea din grupe. Cred ca vom vedea multe goluri, Franta pentru ca are nevoie de ele si va presa iar japonia pentru ca are un joc de contraatac foarte bun. Cred ca vom avea un meci spectaculos.

1-2 +8
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 22, 2008 3:14 pm

data:22.05.2008
partida:Olanda - Chile (Turneul de tineret de la Toulon)
cota:1.85

Meci mai mult decat interesant in aceasta seara in turneul de fotbal pentru tineret de la Toulon, Franta, unde echipa Olandei vine hotarata sa intoarca soarta calificarii in favoarea sa dupa ce va intalni in aceasat seara o echipe chilina foarte frumoasa. Olanda a surprins negativ dupa ce a pierdut in fata echipei Japoniei primul meci din grupa ceea ce pune sub semnul intrebarii destul de serios problema calificarii in faza superioara. De partea cealalata Chile, daca va face un egala zi are marea sansa de a se califica ceea ce nu e deloc usor intr-o grupa atat de grea, pentru ca e greu de crezut ca dupa ce au invins echipa gazda, Franta se vor putea incurca in ultimuol meci al grupei de echipa nipona. Cred ca vom vedea un meci jucat pe contre, cu multe goluriu si asta nu poate decat sa ne bucure. Ramane de vazut ce va fi in aceasta seara.

0-2 -10
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 29, 2008 5:58 pm

data:29.05.2008
partida: Grondals IK - Arameiska Syrianska Botkyrka
cota:1.65

Meci foarte interesant in SUedia acolo unde s eintalnesc intr-una din diviziile inferioare doua echipe de valori diferite. de oa parte este echipa gazda, care ocupa acualmente locul 3 in clasament cu o linie de 4 victorii 2 egaluri si deocamdata nici o infrangere, cu un golaveraj foarte bun, avand 13 goluri marcate si 3 goluri primite, cu o medie de aproape 3 goluri pe meci, avand o zestre de 14 puncte acumulate dupa 6 partide. De partea cealalata, oaspetii ocupa locul 13, penultimul cu doar 4 pucnte stranse dupa 6 partide, cu 1 victorie, un egal si 4 infrangeri , avand 4 goluri marcate si 12 primite, avand aceeasi medie de goluri ca si echipa gazda. Mizez pe multe goluri si cred ca in aceasta seara vom avea parte de spectacol si mai ales de un pariu castigator. Ramane de vazut ce se va intampla pana la urma.

2-0 -10
simgramancri

Mesajde simgramancri » Joi Mai 29, 2008 6:03 pm

data:29.05.2008
partida: FC Anvers - Oud Heverlee
cota:1.60

Meci foarte interesant in Playofful divizie secunde in Belgia acolo unde favorita Anvers va incerca sa castge meciul din aceasta seara in fata mai slabilor clasati de la Heverlee. Gazdele au terminat pe locul 5cu 59 de puncte stranse dupa 36 de partide avand 64 de goluri marcate si 38 de goluri primite, ceea ce oinseamna o medie de circa 2.8-2.9 goluri pe meci. Daca gazdele sunt super ofenisve, oaspetii ocupa locul 3 cu 61 de puncte stranse, avand 61 de goluri marcate si 42 de goluri primite ceesa ce ne duce la o medie de goluri asemanatoare Cred ca in aceasta seara in ciuda mizei meciului vom vedea multe goluri si cred ca cei care vor inscrie mai mult vor fi cei de la ANvers. Cred ca vom vedea in aceasta seara cel putin 3 goluri, daca nu chiar mai multe. Ramane de vazut ce va fi si sper sa avem parte de un pariu castigator.

1-0 -10
simgramancri

Mesajde simgramancri » Vin Mai 30, 2008 3:34 pm

data:30.05.2008
partida: Cehia - SCotia
pont:over 3.5 goluri
cota:3.55

Meci foarte interesant in aceasta seara in Cehia acolo unde echipa tarii gazda intalneste ciudata echipa nationala a SCotiei. Pare la prima vedere un meci foarte frumos, in care echipa favorita e Cehia care probabil s eva impune fara probleme, chiar daca scotienii vor icnerca si ei la randul lor sa ofere un sp[ectacol frumos. Cred ca scotienii vor reusi sa inscrie si ei un gol dar cred ca cel pu9itn 3 goluri daca nu chiar mai multe vor veni in poarta scotienilor. Am vazut acum cateva zile meciul cehilor cu Lituania si am observat ca Cehia are o forta ofensiva extraordinara bazata pe jocul lui KOller, dar in acelasi timp, au dovedit multe lacune in aparare ceea ce a dus la aparitia multor faze la poarta lui Petr Cech. Cred ca avem o cota deosebita si vom vedea multe goluri azi.

3-1 +25
simgramancri

Mesajde simgramancri » Vin Mai 30, 2008 3:35 pm

data:30.05.2008
partida: Cehia - SCotia
pont:handicap 0:1 - 1
cota:2.40

Meci foarte interesant in aceasta seara in Cehia acolo unde echipa tarii gazda intalneste ciudata echipa nationala a SCotiei. Pare la prima vedere un meci foarte frumos, in care echipa favorita e Cehia care probabil s eva impune fara probleme, chiar daca scotienii vor icnerca si ei la randul lor sa ofere un sp[ectacol frumos. Cred ca scotienii vor reusi sa inscrie si ei un gol dar cred ca cel pu9itn 3 goluri daca nu chiar mai multe vor veni in poarta scotienilor. Am vazut acum cateva zile meciul cehilor cu Lituania si am observat ca Cehia are o forta ofensiva extraordinara bazata pe jocul lui KOller, dar in acelasi timp, au dovedit multe lacune in aparare ceea ce a dus la aparitia multor faze la poarta lui Petr Cech. Cred ca avem o cota deosebita si vom vedea multe goluri azi si cred ca Cehia poate inscrie in asa fel incat sa castige la doua goluri diferenta.

3-1 +14
simgramancri

Înapoi la mai