Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

linistit

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

linistit

Mesajde linistit » Lun Mai 05, 2008 5:36 pm

Data:07.05.2008
Meci: Mioveni - Urziceni
Pont:2
Cota:2.00
Casa:bwin

Unirea are sanse reale sa incheie sezonul pe locul 3, Rapid are meci greu la Vaslui, poate sa se impiedice, gruparea ialomiteana are forta sa o depaseasca pe Dacia Mioveni desi jucatorilor le sta gandul mai mult la finala de sambata cu Cfr.

Dan Petrescu a declarat ca-si doreste foarte mult sa termine pe podium, stie ca pentru CV-ul sau ar fi o realizare importanta, isi va biciu elevii asa cum a facut-o intreg sezonul, probabil Bogdan Stancu ii va multumi printr-un gol, briliantul lui Bucsaru va poposi din vara in Ghencea.

Dacia Mioveni este retrogradata in liga secunda, baietii lui Sorin Cartu nu au nici o motivatie pentru acest meci, sunt cu moralul la pamant, nu cred ca vor putea sta in ghete, suporterii ii vor taxa pentru sezonul dezamagitor pe care l-au facut.

0-3 +10

Data 07.05.2008
Meci: Otelul - Iasi
Pont: 1
Cota: 1.75
Agentie: bwin

Gazdele sunt foarte motivate pentru acest meci, cu o victorie in fata Politehnicii Iasi isi vor asigura biletele pentru Cupa Uefa Intertoto, desi parea o utopie in urma ca 3 etape acest obiectiv, se pare ca moldovenii il pot realiza. Vin dupa 3 meciuri foarte bune, au acumulat 9 puncte, victoria impotriva Iasiului le este la indemana.

Iount Popa se confrunta cu mari probleme de efectiv, 4,5 titulari vor absenta, din motive medicale sau pentru ca au vrut sa ia vacanta mai devreme si au fortat galbenul in meciul cu U Cluj. Nu cred ca Popica isi poate motiva elevii pentru acest meci, exista si o aversiune foarte mare intre Iasi si Vaslui, alb-albastrii prefera sa piarda meciul decat sa-si vada rivalii in Europa.

Jula cred ca va marca cel putin doua goluri, este intr-un varf de forma, cred ca va fi ultimul meci pe malul Dunarii pentru el, va incerca sa-si ajute echipa la fel cum a facut-o tot sezonul. Deac, Paraschiv sau Vigilianti sunt jucatori de explozie care pot oricand sa-i perforeze poarta lui Branet.

0-0 -10
linistit

Mesajde linistit » Joi Mai 08, 2008 12:40 pm

Data 08.05.2008
Meci: Stepanek - Horna
Pont: 2
Cota: 2.78

Peruanul s-a miscat foarte bine la acest turneu, a reusit sa-i depaseasca pe Gasquet si Acasuso doi jucatori redutabili pe aceasta suprafata, acum il intalneste pe invingatorul lui Ferrer, surprinzatorul ceh, Radek Stepanek. Cred ca este exagerata aceasta cota, Luis Horna are sansa lui si poate sa invinga jocul agresiv al cehului astazi.

2-1 -10
linistit

Mesajde linistit » Sâm Mai 10, 2008 5:22 pm

Data: 10.05.08
Meci: Unirea-Cfr
Pont:1
Cota: 3.05
Casa:Bwin

Urmatorul pariu propus de mine este din finala Cupei Romaniei, un meci care se va disputa pe teren neutru, in Moldova, la Piatra Neamt. Cfr-ul este euforica dupa ce a castigat primul titlu din istorie, jucatorii probabil inca sarbatoresc calificarea in Champions League, pe cand ialomitenii sunt montati sa-si adjudece trofeul.

Echilibru va domni in acest meci, nu cred ca se vor marca multe goluri, echipele vor fi preocupata sa nu primeasca gol. Cfr-ul nu a impresionat in acest retur, a castigat meciurile greu, nu mai este echipa care defila in turul campionatului. Dan Petrescu este foarte ambitios, si-a menajat o parte dintre titulari la Mioveni , e constient ca pentru CV-ul sau un trofeu cu o grupare anonima va conta foarte mult in viitor.

Cota mi se pare exagerata, clujenii sunt echipa mai valoroasa dar in meciurile de Cupa orice este posibil, au avut un traseu usor in aceasta competitie, pe cand Unirea a depasit nume grele precum Rapid si Steaua. Merg pe mana elevilor lui Dan Petrescu, o echipa matura, solida, alcatuita din jucatori de mare caracter cum ne marturisea chiar fostul mare international.

P.S. O victorie in fata Cfr-ului ii va trimite pe ialomiteni in turul 1 al Cupei Uefa, jucatorii vor beneficia de o vacanta prelungita, un motiv in plus sa dea totul pe teren.

1-2 -10
linistit

Mesajde linistit » Lun Mai 19, 2008 12:25 pm

Meci: Seppi - Gulbis
Cota: 2.58
Ora: 14:30
Data: 19.05.08
linistit

Mesajde pariuri-online.ro » Lun Mai 19, 2008 6:36 pm

linistit scrie:Meci: Seppi - Gulbis
Cota: 2.58
Ora: 14:30
Data: 19.05.08

Nu sint acceptate ponturi fara comentarii.
pariuri-online.ro
Site Admin

Înapoi la mai