Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

scipio

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde scipio » Sâm Mai 17, 2008 2:07 pm

Data: 17 mai 2008
Meci: Inverness Caledonian Thistle - St. Mirren
Pariu@cota: 1 pauza @ 2.50
Comentariu:

In aceasta partida Inverness, locul 3 in Relegation Group primeste vizita echipei de pe locul 4, St. Mirren. Dupa victoriile clare de acasa cu Gretna 6-1 si cu Kilmarnock 3-0 cred ca gazdele nu vor avea nici o problema cu St. Mirren rezolvand meciul din prima repriza.

0-0 -10
scipio

Re: scipio

Mesajde scipio » Mie Mai 21, 2008 11:48 pm

Data: 21 mai 2008
Meci: Fluminense - Sao Paulo
Pariu@cota: X pauza @ 2.00
Comentariu:

In aceasta confruntare din Copa Libertadores, Fluminense primeste vizita celor de la Sao Paulo dupa ce in tur a pierdut cu scorul de 1-0. Oaspetii nu trec printr-o perioada prea buna reusind doar o singura victorie in ultimele 5 meciuri jucate in deplasare in toate competitiile. Cred ca va fi un meci echilibrat, inchis, cu goluri putine in care scorul la pauza va fi egal.

1-0 HT -10
scipio

Mesajde scipio » Mie Mai 21, 2008 11:51 pm

Data: 21 mai 2008
Meci: Fluminense - Sao Paulo
Pariu@cota: Cine se va califica? Fluminense @ 2.70
Comentariu:

In aceasta confruntare din Copa Libertadores, Fluminense primeste vizita celor de la Sao Paulo dupa ce in tur a pierdut cu scorul de 1-0. Oaspetii nu trec printr-o perioada prea buna reusind doar o singura victorie in ultimele 5 meciuri jucate in deplasare in toate competitiile. Cred ca va fi un meci echilibrat, inchis, cu goluri putine in care gazdele se vor impune si se vor califica mai departe.

3-1 +17
scipio

Anterior

Înapoi la mai