Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

Clasament (Classification)

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Re: Clasament (Classification)

Mesajde florynel » Dum Iun 01, 2008 1:23 pm

felicitari celor care au castigat...parerea mea ca premiu special ar trebui inmanat lui axel124 ca scrie niste predictii foarte deliate , si aduce niste detalii foarte pretioase de la majoritatea predictiilor pe care acesta le scrie.... bafta in continuare celor care vor participa si in iunie !
florynel

Mesajde z4p4citu » Dum Iun 01, 2008 4:11 pm

felicitari castigatorilor :)

sunt de acord cu florynel in privinta premiului special . axel124 merita din plin acel premiu ! Bafta
z4p4citu

Mesajde CosminRauL » Dum Iun 01, 2008 4:22 pm

da intradevar alex merita premiul.
CosminRauL

Mesajde cool_florinel » Dum Iun 01, 2008 4:32 pm

Felicitari castigatorilor si multa bafta pt luna viitore!

As dori sa-i felicit si pe cei care se ocupa de site si de acest concurs,care a crescut mult in ultima vreme.Tineti-o tot asa!!!
cool_florinel

Locaţie: Beius

Mesajde pariuri-online.ro » Dum Iun 01, 2008 8:26 pm

Referitor la cele doua premii speciale, au fost mai multi tipsteri care au dat citeva predictii foarte bine argumentate, care au demonstrat ca urmaresc si cunosc bine anumite campionate. Dar fiindca sint numai 2 premii, i-am ales pe axel124 si Moshu in aceasta luna. Amindoi au oferit citeva mostre despre cum pot fi ju(de)cate anumite cote "cu valoare", impotriva estimarilor caselor de pariuri.
Axel124 a fost, in plus, ales de mai multi concurenti, ceea ce inseamna ca informatiile sale chiar au fost de folos, practic. Remarcabila si polivalenta sa, care ii permite sa urmareasca mai multe ligi de fotbal, tenis, baschet.
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde axel124 » Dum Iun 01, 2008 9:03 pm

Vreau sa multumesc si eu tutoror celor care m-au sustinut. Pariurile sunt formate din noroc, informatii si multe ore petrecute incercand sa intelegi : ce doreste acea echipa/jucator?are un obiectiv? ce sansa are? cat de motivat este in ceea ce face? ce ii lipseste ? si mai ales ce impact are asupra lui daca invinge/pierde in acel meci? .Sunt multe intrebari,succesul vine dupa ce le examinezi pe toate, gandesti in profunzime, si speri ca ai facut ce trebuie . Urez tutoror celor care pariaza, la cat mai multe castiguri! Mult noroc!
axel124

Mesajde pariuri-online.ro » Lun Iun 02, 2008 12:19 am

Cele 10 premii au fost transmise prin mail cistigatorilor.
Felicitari premiantilor, ca si tuturor participantilor.
Bafta la concursurile viitoare!
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde Julien25 » Lun Iun 02, 2008 12:49 am

Multumesc de premiu. Am intrat in posesia lui si sper sa-l inmultesc macar cu cat am facut profit virtual in acest concurs.

As mai vrea sa-l completez pe axel124 spunand ca in ciuda faptului ca predictiile se bazeaza si pe noroc, totusi sunt unii, printre care si el, care au demonstrat cu succes ca exista buni predictori de pariuri, precum sunt buni brokeri la bursa, si n-ar fi o idee chiar rea sa angajezi cu contract de munca un astfel de predictor. :P

Felicitari tuturor si multa bafta mai departe.
Julien25

Mesajde Ombladoon » Lun Iun 02, 2008 10:58 am

si eu am primit premiul ,va multumesc pentru el. sunt deacord cu ce ati scris dar as vrea sa fiu putin carcotas in legatura cu axel si este adevarat ca a meritat premiul dar nu mi se pare fair-play ca a refuzat lupta in ultimele 8 zile de concurs...in rest bafta tuturor.
Norocul inseamna tot!
Ombladoon

Mesajde axel124 » Lun Iun 02, 2008 11:49 am

Ombladoon scrie:si eu am primit premiul ,va multumesc pentru el. sunt deacord cu ce ati scris dar as vrea sa fiu putin carcotas in legatura cu axel si este adevarat ca a meritat premiul dar nu mi se pare fair-play ca a refuzat lupta in ultimele 8 zile de concurs...in rest bafta tuturor.

Ombladoon da puneam si pe ultimele zile faceam 200 si cv de unitati:)) Uitete pe blog ca in 5 zile am facut 66 de unitati.Asa ca mai bine ca nu am postat ca am mai oferit sperante:) Pur si simplu am considerat ca e destul pentru a castiga primul loc,tinand cont ca luna trecuta am castigat cu jumatate din aceste unitati,iar pentru ce interesati de predictiile mele le gaseau pe blog :P 1-1 la carcoteli:))
axel124

Mesajde axel124 » Lun Iun 02, 2008 11:52 am

Julien25 scrie:Multumesc de premiu. Am intrat in posesia lui si sper sa-l inmultesc macar cu cat am facut profit virtual in acest concurs.

As mai vrea sa-l completez pe axel124 spunand ca in ciuda faptului ca predictiile se bazeaza si pe noroc, totusi sunt unii, printre care si el, care au demonstrat cu succes ca exista buni predictori de pariuri, precum sunt buni brokeri la bursa, si n-ar fi o idee chiar rea sa angajezi cu contract de munca un astfel de predictor. :P

Felicitari tuturor si multa bafta mai departe.

Multumesc Julien ca mai inclus si pe mine:"> Sunt onorat :) Respect Julien! ;)
axel124

Anterior

Înapoi la mai