Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

cool_florinel

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde maryusg » Mie Mai 14, 2008 1:01 pm

pariuri-online.ro scrie:
cool_florinel scrie:Data:13.05.2008
Partida:Bartoli - Razzano
Pont:1
Cota:1.55

In turneul feminin de la Roma avem parte de un duel intre doua frantuzoaice Marion Bartoli si Virginie Razzano,un meci foarte interesant in care bartoli are prima sansa fiind jucatoarea cu un joc mai complex si cred ca Marion va demonstra in acest meci ca este o jucatoare destul de talentata.

Nu am gasit meciul la rezultatele bwin, trimite te rog un link cu el. Mersi!

multe meciuri s-au amanat ieri din cauza ploii, printre ele fiind si acesta
maryusg

Mesajde maryusg » Mie Mai 14, 2008 1:04 pm

pariuri-online.ro scrie:
cool_florinel scrie:Data:9.05.2008
Partida:Ivanovic - Szavay
Pont:Szavay +4
Cota:1.74

Trimite te rog un link cu acest rezultat. Mersi!

meciul s-a jucat in data de 10.05, iar scorul a fost 6-3,4-6,3-6 pt Ivanovic

rezultatul il gasesti pe www.xscores.com...dar cred ca problema care a facut ca tu sa nu gasesti meciul a fost data
maryusg

Mesajde maryusg » Mie Mai 14, 2008 1:05 pm

maryusg scrie:
pariuri-online.ro scrie:
cool_florinel scrie:Data:9.05.2008
Partida:Ivanovic - Szavay
Pont:Szavay +4
Cota:1.74

Trimite te rog un link cu acest rezultat. Mersi!

meciul s-a jucat in data de 10.05, iar scorul a fost 6-3,4-6,3-6 pt Ivanovic

rezultatul il gasesti pe www.xscores.com ...dar cred ca problema care a facut ca tu sa nu gasesti meciul a fost data
maryusg

Mesajde pariuri-online.ro » Mie Mai 14, 2008 1:21 pm

Multumesc!
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde cool_florinel » Mie Mai 14, 2008 10:37 pm

pariuri-online.ro scrie:
cool_florinel scrie:Data:13.05.2008
Partida:Bartoli - Razzano
Cota:1.55

In turneul feminin de la Roma avem parte de un duel intre doua frantuzoaice Marion Bartoli si Virginie Razzano,un meci foarte interesant in care bartoli are prima sansa fiind jucatoarea cu un joc mai complex si cred ca Marion va demonstra in acest meci ca este o jucatoare destul de talentata.

Nu am gasit meciul la rezultatele bwin, trimite te rog un link cu el. Mersi!

scorul a fost 2-0 pentru Bartoli,rezultatul il gasesti pe flashscore.ro
cool_florinel

Locaţie: Beius

Mesajde cool_florinel » Mie Mai 14, 2008 11:12 pm

Data:15.05.2008
Partida:Kuznetsova - Cornet
Pont:2
Cota:2.92

In optimile de finala ale turneului feminin de la Roma jucatoarea rusoaica Svetlana Kuznetsova o intalneste pe frantuzoaica Alize Cornet care este in mare forma,se anunta un meci extrem de disputat intre aceste jucatoare deorece chiar daca Kuznetsova este considerata favorita,ma astept la o replica buna din partea lui Cornet si de ce nu chiar la o victorie a acesteia.Daca Kuznetsova a jucat pana acum doar un meci la acest turneu reusind sa o invinga 62 60 pe Olga Govortsova,Cornet a jucat numai putin de 4 meciuri pana in acest moment,ea fiind nevoita sa joace si in calificari,unde le-a invins pe Zhang 75 62 si Rodionova 63 60.Pe tabloul principal a trecut de Vera Dushevina 61 63 si de Francesca 63 62.In clasamentul Wta Ranking Kuznetsova se afla pe locul 5,iar Cornet este pe 34.Aceasta este prima intalnire directa intre ele si sper ca frantuzoaica sa reuseasca o mare surprinza invingand-o pe rusoaica.

0-2 +19.2
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Joi Mai 15, 2008 6:57 pm

Data:15.05.2008
Partida:Venus Williams - Zvonareva
Cota:1.61

In ultimul meci din optimile de finala de la Roma jucatoarea de cuoare Venus Williams o intalneste pe rusoaica Vera Zvonareva intr-un meci care se anunta a fi unul foarte spectaculos,deorece ambele jucatoare practica un joc frumos cu lovituri forte bune.Cred ca Venus va reusi sa o invinga pe rusoaica deoarece cred ca jocul ofensiv foarte bun al americancei va face diferenta.

2-0 +6.1
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Dum Mai 18, 2008 2:18 pm

Data:18.05.2008
Partida:Tomas Berdych - James Blake
Pont:Va câ?tiga Tomas Berdych (CZE) meciul cu 2:0? Da
Cota:2.70

Astazi debuteaza turneul masculin de la dusseldorf intitulat Cupa mondiala pe echipe.Un meci foarte interesant in disputa din primul tur este partida dintre Sua si Cehia,in primul meci dintre cele doua echipe se vor intalni Thomas Berdych si James Blake,un meci in care-l vad mare favorit pe Berdych deorece,meciul are loc pe zgura,o suprafata pe care blake nu este in largul sau si de aceea cred ca cehul se va impune in minimum de seturi.In clasamentul Atp Ranking Berdych se afla pe locul 11,iar blake este pe 8.la intalnirile directe scorul este 2-1 pentru blake,insa pe zgura cehul are 1-0.Cred ca si de aceasta data se va respecta traditia si Berdych se va impune pe zgura in fata americanului,sper eu in doua seturi.

2-0 +17
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Dum Mai 18, 2008 2:56 pm

Data:18.05.2008
Partida:Federer - Nadal
Cota:1.60

Marea finala a Mastersului de la Hamburg are loc intre primii doi jucatori ai lumii in clasamentul Atp ranking elvetianul roger Federer si spaniolul Rafael Nadal.Se anunta un meci foarte spectaculos daca tinem cont de faptul ca cei doi jucatori au un talent iesit din comun,insa prima sansa o are spaniolul Nadal deorece pe zgura este aproape imbatabil.La intalnirile directe scorul este 9-6 pentru Nadal,iar pe zgura Rafa are un neverosibil 7-1.Singura victorie a elvetianului in fata spaniolului pe zgura dateaza chiar de anul trecut cand s-au intalnit tot aici la Mastersul de la Hamburg si tot in finala.Dupa ce Nadal castigase primul set cu 62,elvetianul a revenit incredibil reusind sa se impuna in urmatoarele cu un scor categoric 62 60.Nu vad cum s-ar putea intampla acelasi lucru si astazi pentru ca elvetianul mi se par cam iesit din forma,chiar daca a ajuns pana in finala,in vreme ce Nadal,pare sa-si fi revenit dupa accidentarea suferita in meciul cu Ferrero.Asadar pontul meu pentru azi este victorie Nadal.

1-2 +6
cool_florinel

Re: cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mie Mai 21, 2008 2:53 pm

Data:21.05.2008
Partida:Manchester - Chelsea
Pont:Chelsea va castiga trofeul
Cota:2.10

In aceasta seara are loc marea finala ale Ligii Campionilor in care se vor intalni doua echipe engleze Manchester si chelsea.Aceasta finala va avea loc,acasa la Roman Abramovic,adik in Rusia, ambele formatii s-au plans de gazonul de pe Luzhniki, montat doar in urma cu 15 zile, dupa ce suprafata artificiala a fost data la o parte.Sir Alex Ferguson si-ar putea trece in palmares a doua Liga a Campionilor castigata cu Manchester United, dupa cea din 1999, in timp ce Chelsea pe plan european se poate lauda cu doua Cupe UEFA, in 1971 si 1998 si o Supercupa a Europei, in 1998,in timp ce pentru managerul lui Chelsea Avram Grant cat si pentru londonezii,ar fi o premiera sa se impuna in aceasta finala.Chelsea a primit o lovitura dura la antrenamentul de marti seara. Ashley Cole s-a accidentat la glezna dupa un contact cu Claude Makelele si a avut nevoie de ingrijiri medicale. Avram Grant va putea totusi sa-i foloseasca pe John Terry si Didier Drogba, dupa ce acestia au avut probleme minore in ultimele zile. De partea cealalta, Manchester United nu are probleme medicale.Cred ca vom avea parte de un adevarat regal fotbalistic,in care eu am sa mizez pe londonezii,care au o revansa de luat dupa ce au pierdut titlul in fata celor de la Manchester.

-10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mie Mai 21, 2008 11:13 pm

Data:22.05.2008
Partida:Calleri - El Aynaoui
Cota:2.26

In sferturile de finala de la Casablanca favoritul publicului marocanul Younes El Aynaoui il intalneste pe argentinianul Augustine Calleri,intr-un meci in care marocanul are o sansa importanta deoarece cum duminica va incepe turneul de grand Slam de la Roland Garros,cred ca argentinianul va fi mai mult cu gandul la acel turneu,in vreme ce Aynaoui nu va partica la roland Garros.Pana acum la acest turneu marocanul a trecut de Victor Hanescu 62 67 63 si de Dominic Hrbaty 63 75,in vreme ce Calleri i-a invins pe Ascione 36 61 62 si pe Olivier Patience 62 75.In clasamentul Atp Ranking Calleri se afla pe locul 57,iar El Aynaoui este pe 189.La intalnirile directe scorul este 3-2 pentru marocan,care sper sa se impuna si in acest meci pentru ca ar fi frumos pentru el sa ajunga cat mai departe la acest turneu,care are loc in tara lui natala.

Anulat
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mie Mai 21, 2008 11:20 pm

Data:22.05.2008
Partida:Olivier Rochus - Robby Ginepri
Cota:1.65

In optimile de finala de la Poertschach belgianul Olivier rochus il intalneste pe americanul Robby Ginepri.Americanul a produs o surpriza in prima runda a acestui turneu reusind sa-l invinga pe croatul Mario Ancic 46 63 76,de partea cealalta Rochus l-a invins pe Przysiezny 62 64.Cu toate ca Ginepri l-a invins pe Ancic,cred ca in aceasta partida nu are nici o sansa in fata lui Rochus,care se descurca mult mai bine pe zgura decat americanul.

1-2 -10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Vin Mai 23, 2008 3:59 pm

Data:23.05.2008
Partida:Benneteau - Calleri
Cota:2.29

In semifinalele turneului masculin de la Casablanca avem parte de o intalnire destul de interesanta intre francezul Julien Benneteau si argentinianul augustin Calleri,un meci in care sansele sunt cam 50-50,insa eu am sa-i acord prima sansa francezului care mi se pare jucatorul aflat intr-o forma mai buna.Pana acum la acest turneu Benneteau i-a invins pe Floryan mayer 26 63 64,Cuevas 64 64 si pe Oscar Hernandez 63 52,scor la care spaniolul a abandonat,departea cealalta Calleri i-a invins pe Ascione 36 61 62,Olivier Patience 62 75,iar ieri adversarul sau el Aynaoui a declarat forfait inainte de meci.In clasamentul Atp Ranking Benneteau se afla pe locul 65,in vreme ce Calleri este pe 57.la intalnirile directe scorul este 1-0 pentru argentinian,insa cred ca de aceasta data cel care se va impune va fi francezul.

2-1 +12.9
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Vin Mai 23, 2008 4:07 pm

Data:23.05.2008
Partida:Oldenburg - Brose Baskets
Pont:over 133,5
Cota:1.85

Astazi are loc meciul 4 din cadrul playoff-ului din Germania intre Oldenburg si Brose Baaskets,un meci in care casele de pariuri ii dau ca favoriti pe oaspetii desi acestia sunt condusi cu 2-1 la general,dupa 3 jocuri.Chiar daca statisticile nu sunt de partea mea,eu cred ca acest meci va fi unul cu multe puncte,un meci cu peste 133,5 puncte,chiar daca toate cele 3 intalniri din playoff au fost sub aceasta limita.

+8.5
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Sâm Mai 24, 2008 10:20 am

Data:24.05.2008
Partida:Benneteau - Simon
Pont:Benneteau +3
Cota:1.80

In finala turneului masculin de la Casablanca avem parte de o disputa suta la suta franceza intre Julien Benneteau si Gilles Simon,un meci care se anunta a fi unul extrem de echilibrat deoarece ambii jucatori sunt intr-o forma destul de buna.Pana acum la acest turneu Benneteau i-a invins pe rand pe:Floryan Mayer 26 63 64,Cuevas 64 64,Oscar Hernandez 63 52,iar ieri a trecut in semifinale de Augustin Calleri 16 61 63,departea cealalta Simon a reusit sa-i invinga pe Florent Serra 62 57 63,Boris Pashanski 36 64 63,Marc Gicquel 63 62,iar ieri adversarul sau din semifinale Tsonga a declarat forfait inainte de inceperea meciului.In clasamentul Atp Ranking Simon este mai bine clasat aflandu-se pe locul 36,iar Benneteau este pe 65.La intalnirile directe scorul este 1-0 pentru Julien Benneteau,care cred eu ca va reusi sa se impuna si in aceasta disputa.

2-1 +8
cool_florinel

AnteriorUrmătorul

Înapoi la mai