Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

cool_florinel

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde cool_florinel » Joi Mai 08, 2008 7:41 pm

Data:7.05.2008
Partida:Nordsjaeland - Cophenhaga
Pont:2
Cota:1.75

In etapa cu numarul 29 din Danemarca Fc Copenhaga,echipa ce are un sezon destul de modest joaca in deplasare cu Nordsjælland,intr-un meci in care cred ca ar fi cazul ca cei de la Copenhaga sa mai castige si in deplasare.Gazdele se afla pe locul 6 cu 41 de puncte,iar oaspetii sunt pe 4 cu 48 de puncte,insa la 11 puncte de primul loc,cu toate acestea merg pe mana oaspetiilor.

1-2 +7.5

Fii atent la data meciului, se ia in considerare ziua desfasurarii evenimentului.
cool_florinel

Locaţie: Beius

Mesajde cool_florinel » Joi Mai 08, 2008 10:49 pm

Data:8.05.2008
Partida:Alona Bondarenko - Azarenka
Pont:1
Cota:2.03

In sferturile de finala de la Berlin avem parte de un meci destul de atractiv intre doua tanare jucatoare Alona Bondarenko si Viktoria Azarenka,un meci in care eu am sa merg pe mana ucrainiencei Bondarenko care mi se pare mai bine pregatita din punct de vedere fizic decat Azarenka.Pana acum la acest turneu Alona le-a invins pe Dominika Cibulkova 64 16 76,Medina Garrigues 75 06 63 si pe Svetlana Kuznetsova 16 62 62,in vreme ce Azarenka a trecut de Dellacqua 62 62,Ana Chakvetadze 16 76 64 si de Gisela Dulko 63 61.In clasamentul Wta Ranking Alona Bondarenko se afla pe locul 25,in vreme ce Azarenka este cu o pozitie mai jos pe 26.La intalnirile directe scorul este 1-0 pentru Azarenka.Cu toate acestea eu am sa merg pe mana Alonei Bondarenko.

0-2 -10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Vin Mai 09, 2008 3:26 pm

Data:9.05.2008
Partida:Ivanovic - Szavay
Pont:Szavay +4
Cota:1.74

In sferturile de finala de la Berlin avem parte de un meci intre doua frumoase ale tenisului si anume ana Ivanovic si Agnes Szavay.Pe langa faptul ca sunt frumoase cele doua jucatoare sunt si forte talentate,cu un plus pentru Ivanovic,insa pe parcursul acestui turneu Ana parca nu a fost in apele sale,a facut forte multe greseli nefortate.Ea totusi a reusit sa le invinga pe Amanmuradova 76 62 si pe Bammer 75 46 64,de partea cealalta unguroaica Szavay le-a invins pe Sequera care a abandonat la scorul de 62 30 pentru Szavay,apoi a trecut de Yan 61 61,iar ieri a invins-o pe Marion Bartoli 75 75.In clasamentul Wta Ranking Ana Ivanovic este pe locul 2,iar Szavay este pe 14.Aceasta este prima intalnire directa intre cele doua,si cred ca unguroaica poate sa produca surpriza si sa o invinga pe Ivanovic.

+7.4
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Sâm Mai 10, 2008 12:15 pm

Data:10.05.2008
Partida:Lyon - Nancy
Cota:1.45

Lyon primeste acasa vizita celor de la Nancy in penultima etapa a campionatului francez si trebuie sa se impuna in acest meci pentru a reusi sa castige campionatul pentru a saptea oara consecutiv.Gazdele se afla pe locul 1 cu 2 puncte mai mult decat Bordeaux si in cazul unei victorii azi colaborata cu un pas gresit facut de cei de la bordeaux le-ar aduce titlul lyonezilor.Asadar cred ca lyon se va impune fara prea mari probleme in acest meci.

1-0 +4.5
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Sâm Mai 10, 2008 12:20 pm

Data:10.05.2008
Partida:Monaco - Auxerre
Pont:X
Cota:2.30

Echipa romanilor Gabriel Tamas si Daniel Niculae,Auxerre se deplaseaza la Monaco pentru penultima etapa a campionatului francez.Cele doua echipe se gasesc in partea inferioara a clasamentului,ba mai mult sunt vecine de clasament,ambele echipe avand 45 de puncte si din acest motiv cred ca vom asista la un meci linistit in aceasta seara pentru ca in urma unui rezultat de egalitate ambele echipe s-ar salva si matematic de la retrogradare.Si casele de pariuri sunt de parere ca va fi un meci egal si de aceea cei de le bwin ofera doar o cota de 2.30 pentru un X.

3-0 -10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Dum Mai 11, 2008 11:05 am

Data:11.05.2008
Partida:Simon - Malisse
Pont:2
Cota:2.97

Astazi debuteaza si Mastersul de la Hamburg dotat cu premii in valoare de aproximativ 2.300.000 de euro.In primul tur avem meciuri destul de interesante,iar unul dintre acestea este disputa dintre francezul Gilles Simon si belgianul Xavier Malisse,un meci in care totul este posibil deoarece Simon nu trece printr-o perioada foarte buna,in vreme ce Malisse incet,incet isi revine dupa o lunga absenta.In clasamentul Atp Ranking Malisse a reusit sa mai urce cateva locuri fiind acum pe locul 242,in vreme ce Simon este pe 34,aceasta este prima intalnire directa intre ei.Chiar daca aproape toata lumea il vede favorit pe francez,parerea mea este ca belgianul este in stare sa rastoarne calculele hartiei deorece are un joc bun de pe fundul terenului,iar daca ii va functiona si serviciul sunt sanse mari sa castige acest meci.

2-0 -10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Dum Mai 11, 2008 11:10 am

Data:11.05.2008
Partida:Andreev&Youzhny - Blake&Fish
Cota:1.91

In primul tur al Mastersului de la Hamburg,insa in proba de dublu avem o disputa intre rusi si americani,rusii sunt reprezentati de Igor Andreev si Mikhail Youzhny in vreme ce departea cealalta se gasesc James Blake si Mardy Fish.Cele doua perechi nu sunt doua perechi care evolueaza de mult timp impreuna,ba mai mult rusii astazi joaca primul meci din acest an in aceasta formula,in vreme ce americanii stau un pic mai bine,ei mai jucand pana acum 3 meciuri,dintre care 2 le-au pierdut.Avand in vedere faptul ca se joaca pe zgura suprafata favorita a rusilor cred ca acestia vor obtine victoria.

0-2 -10
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Lun Mai 12, 2008 3:01 pm

Data:12.05.2008
Partida:Kiefer - Mathieu
Cota:2.30

In primul tur al Mastersului de la Hamburg favoritul publicului Nikolas Kiefer il intalneste pe francezul Paul Henri Mathieu,intr-o disputa care se anunta a fi foarte interesanta deoarece ambii jucatori au un joc bun pe zgura si se descurca bine de pe fundul terenului,poate germanul pe langa faptul ca are publicul de partea sa are si un plus la serviciu in fata lui Mathieu.Ambii jucatori au fost invinsi saptamana trecuta in primul tur al Mastersului de la Roma,Kiefer in mod normal de juan Carlos Ferrero cu 67 63 64,in vreme ce Mathieu a fost invins surprinzator de Ivo Karlovic un jucator care nu prea este in apele lui pe zgura,insa croatul a trecut in doua seturi de francez 76 62.In clasamentul Atp Ranking Kiefer se afla pe locul 41 in vreme ce Mathieu este pe 21.La intalnirile directe scorul este 2-1 pentru german,toate intalnirile precedente avand loc pe hard.Cred ca germanul avand si sprijinul publicului poate sa-l invinga pe Mathieu.

2-0 +13
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Lun Mai 12, 2008 3:04 pm

Data:12.05.2008
Partida:Safin - Cilic
Cota:1.58

Un alt meci din primul tur este disputa dintre rusul Marat Safin si Marin cilic,un meci in care Safin nu ar trebui sa aiba mari probleme in a obtine victoria,deoarece se descurca mult mai bine pe zgura decat croatul.Safin a trebuit sa treaca in calificari de compatriotul sau Korolev in 3 seturi pentru a ajunge pe tabloul principal.Cred ca rusul va reusi sa se impuna in acest meci.

2-0 +5.8
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Lun Mai 12, 2008 11:22 pm

Data:13.05.2008
Partida:Starace - Horna
Cota:1.65

In primul al Mastersului de la Hamburg avem parte de un meci intre doi jucatorii de zgura italianul Potito Starace si Luis Horna,totusi italianul are un plus evident in fata lui Horna lucru demonstrat si de rezultatele din ultima vreme ale celor doi.Daca Starace a fost calificat pe tabloul pricipal direct,peruanul Luis Horna a trebuit sa treaca de doua tururi de calificari pentru a ajunge pe tabloul principal,el a reusit sa-i invinga pe Vagnozzi 26 64 76 si de Ivo Minar 64 26 63.In clasamentul atp Ranking Starace este pe pozitia 47,in vreme ce Horna este pe 85.Interesant este faptul ca desi sunt de multi ani in circuitul profesionist,aceasta partida este prima dintre ei.Cred ca cel care va castiga va fi starace care poate etala un joc destul de variat cu lovituri foarte bune de pe fundul terenului.
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mar Mai 13, 2008 3:47 pm

Data:13.05.2008
Partida:Bartoli - Razzano
Cota:1.55

In turneul feminin de la Roma avem parte de un duel intre doua frantuzoaice Marion Bartoli si Virginie Razzano,un meci foarte interesant in care bartoli are prima sansa fiind jucatoarea cu un joc mai complex si cred ca Marion va demonstra in acest meci ca este o jucatoare destul de talentata.

2-0 +5.5
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mar Mai 13, 2008 10:35 pm

Data:14.05.2008
Partida:Kiefer - Wawrinka
Cota:2.45

Singurul favorit al publicului german ramas in competitia Mastersului de la Hamburg,nikolas Kiefer il intalneste in turul al doilea pe elvetianul stanislav Wawrinka,intr-un meci foarte interesant.Wawrinka vine dupa un turneu senzational facut de el la Roma unde a ajuns in finala pe care a pierdut-o insa in fata lui Djokovic 63 in decisiv.Aici la Hamburg elvetianul a trecut in primul tur de Alberto Martin cu un dublu 63,insa sunt sanse ca in acest meci cu Kiefer sa acuze oboseala acumulata in ultima vreme,mai ales pe parcursul turneului de la Roma.Kiefer a trecut in primul tur de francezul Paul Henri Mathieu in doua seturi 64 64.In clasamentul Atp Ranking Kiefer se afla pe locul 41 in vreme ce elvetianul a urcat pana pe locul 10.La intalnirile directe scorul este egal 1-1.Cred ca germanul Kiefer are o sansa importanta in acest meci,iar daca va servi cum a facut in meciul din primul tur cu Mathieu,parerea mea ca se va impune in fata elvetianului.

2-0 +14.5
cool_florinel

Mesajde cool_florinel » Mar Mai 13, 2008 10:52 pm

Data:14.05.2008
Partida:Berdych - Safin
Cota:1.80

Cel mai interesant meci al zilei de maine are loc intre rusul Marat Safin si cehul Thomas Berdych,un meci in care il vad mare favorit pe Berdych pentru ca Safin nu mai este jucatorul care care era in urma cu cativa ani.Daca Berdych a avut liber in primul tur Safin a reusit sa-l ininga pe Cilic 75 62.In clasamentul Atp Ranking Berdych este pe 11,in vreme ce Safin este pe 69.La intalnirile directe Safin are 1-0 reusind sa-l invinga surprinzator pe Berdych in Cupa Davis,dupa un meci senzational incheiat in 5 seturi,ba mai mult Safin a reusit sa intoarca meciul de la 2-0 la seturi pentru Berdych.Cred insa ca in acest meci cehul isi va lua revansa in fata lui Safin.

0-2 -10
cool_florinel

Mesajde pariuri-online.ro » Mie Mai 14, 2008 12:03 pm

cool_florinel scrie:Data:9.05.2008
Partida:Ivanovic - Szavay
Pont:Szavay +4
Cota:1.74

In sferturile de finala de la Berlin avem parte de un meci intre doua frumoase ale tenisului si anume ana Ivanovic si Agnes Szavay.Pe langa faptul ca sunt frumoase cele doua jucatoare sunt si forte talentate,cu un plus pentru Ivanovic,insa pe parcursul acestui turneu Ana parca nu a fost in apele sale,a facut forte multe greseli nefortate.Ea totusi a reusit sa le invinga pe Amanmuradova 76 62 si pe Bammer 75 46 64,de partea cealalta unguroaica Szavay le-a invins pe Sequera care a abandonat la scorul de 62 30 pentru Szavay,apoi a trecut de Yan 61 61,iar ieri a invins-o pe Marion Bartoli 75 75.In clasamentul Wta Ranking Ana Ivanovic este pe locul 2,iar Szavay este pe 14.Aceasta este prima intalnire directa intre cele doua,si cred ca unguroaica poate sa produca surpriza si sa o invinga pe Ivanovic.

Trimite te rog un link cu acest rezultat. Mersi!
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde pariuri-online.ro » Mie Mai 14, 2008 12:11 pm

cool_florinel scrie:Data:13.05.2008
Partida:Bartoli - Razzano
Cota:1.55

In turneul feminin de la Roma avem parte de un duel intre doua frantuzoaice Marion Bartoli si Virginie Razzano,un meci foarte interesant in care bartoli are prima sansa fiind jucatoarea cu un joc mai complex si cred ca Marion va demonstra in acest meci ca este o jucatoare destul de talentata.

Nu am gasit meciul la rezultatele bwin, trimite te rog un link cu el. Mersi!
pariuri-online.ro
Site Admin

AnteriorUrmătorul

Înapoi la mai