Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

barosu13

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde barosu13 » Mie Mai 07, 2008 7:11 am

Data:7.mai.2008
Meci:Anna Chakvetadze (RUS) - Victoria Azarenka (BLR)
Pont:1
Cota:1.97
Casa:bwin
Pentru ziua de azi am ales tot o partida de tenis feminin dintre jucatoarele Anna Chakvetadze (RUS) shi Victoria Azarenka (BLR),aceasta partida se disputa la WTA Berlin (GER).
Rusoaica Anna Chakvetadze ocupa locul 7 cu 2630 de puncte,aceasta are varsta de 21 de ani unde in cariesa de pana acuma a castigat 7 titluri.
Decealalta parte jucatoarea din belarus Victoria Azarenka (BLR) ocupa locul 26 cu 1044 de puncte in clasamentul wta,aceasta are varsta de 18 ani shi nu.a castigat nici.un concurs in cariera sa de pana acuma.
Cele doua jucatoare sau intalnit de doua ori pana acuma unde amandoua partidele a fost castigate de rusoaica Anna Chakvetadze in 2006 cu 2-0 la seturii shi in 2007 cu 2-1 la seturii.yo mizez ca aceasta partida va fi castigata de rusoaica Anna Chakvetadze....bafta multa

1-2 -10
barosu13

Mesajde barosu13 » Mie Mai 07, 2008 7:31 am

Data:7.mai.2008
Meci:Nadia Petrova (RUS) - Maria Kirilenko (RUS)
Pont:2
Cota:1.85
Ce.a dea doua predictie face parte tot din tenis dintre jucatoarele Nadia Petrova (RUS) shi Maria Kirilenko (RUS) unde se disputa la WTA Berlin (GER).
Nadia Petrova ocupa locul 22 cu 1158 in clasamentul wta.
Decealalta parte Maria Kirilenko ocupa locul 27 cu 1024 in clasamentu wta.
Cele doua rusoice sau mai intalnit de trei ori unde doua partide au fost castigate de Petrova cu 2-0 la seturii iar ultima partida a fost castigata de Maria Kirilenko tot cu 2-0 la seturii.yo mizez pe Maria Kirilenko ca va castiga aceasta partida....bafta multa

0-2 +8.5
barosu13

Mesajde barosu13 » Joi Mai 08, 2008 7:35 am

Data:8.mai.2008
Meci:P. Hanley/L. Paes - M. Fyrstenberg/M. Matkowski
Cota:1.80
Pentru ziua de azi am ales o partida de tenis la dublu unde se disputa la ATP Masters - Rome (ITA) - Doubles dintre jucatorii P. Hanley/L. Paes shi M. Fyrstenberg/M. Matkowski.Acestia nu sau mai intalnit niciodata pana acuma,asta e prima lor intalnire directa dintre ei,deci acestia nu se cunosc deloc shi echipa care se afla in forma la inceperea partidei aceia va castiga meciul.
Echipa de tenis P. Hanley/L. Paes in ultimele 5 partide jucate de ei au obtinut doua victorii contra celor jucatorii Kas C / Wassen R cu 2-1 la seturii shi contra celor din echipa Nalbandian D / Prieto S.Din aceste 5 partide jucate au avut shi trei infrangeri cu Bhupathi M / Knowles M cu 2-1 la seturii,Erlich J / Ram A tot 2-1 la seturii shi au pierdut shi in fata jucatoriilor Chela J I / Cuevas P 2-0 la seturii.
Decealalta parte jucatorii M. Fyrstenberg/M. Matkowski dupa parerea mea pleaca ca favoritii la castigarea partidei deoarece joaca de mult timp impreuna shi se inteleg foarte bine tot odata.In ultimele trei meciuri jucate de ei au obtinut doua victorii cu Aspelin S / Knowle cu 2-0 la seturii shi cu Horna L / Monaco J 2-1 la seturii,pierzand un singur meci cu Bryan B / Bryan M 2-0 la seturii.Va fi un meci foarte disputat unde se poate termina partida foarte repede cu un 2-0 la seturii sau sa se joace maximum de seturii.yo mizez ca echipa de tenis M. Fyrstenberg/M. Matkowski va castiga partida....bafta multa

1-2 +8
barosu13

Mesajde barosu13 » Joi Mai 08, 2008 4:25 pm

Meci:Catania - AS Roma
Pont:Vor înscrie ambele echipe în meci?Nu
Cota:1.72
Ce.a dea doua predictie pe ziua de azi face parte din cupa italiei dintre echipele Catania - AS Roma.Va fi un meci foarte interesant unde ambele echipe vor juca acest meci pentru a intra in finala cupei.Va fi un meci foarte interesant unde cred ca prima repriza nu se vor marca golurii iar in ce.a dea doua repriza cred ca Romani vor incepe sa controleze meciul shi pe sfarsit va marca golul victoriei.yo mizez pe acest meci ca nu vor marca ambele echipe....bafta multa

1-1 -10
barosu13

Mesajde barosu13 » Joi Mai 08, 2008 7:13 pm

admin scuze la meciul meu dintre catania-roma cota e de 1,95 te rog yo sa modifici cota.
barosu13

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 1:07 pm

Data:9 mai 2008
Meci:James Blake (USA) - Stanislas Wawrinka (SUI)
Pont:Va fi un tie-break în meci?Da
Cota:2.90
Pentru ziua de azi am ales o partida de tenis unde se disputa la ATP Masters - Rome.Se intalnesc fata in fata jucatorii James Blake (USA) shi Stanislas Wawrinka (SUI).
Jucatorul american James Blake joaca pe o suprafata care nu prea ii place lui shi nu poate sa iti arate toate calitatiile lui.Blake ocupa locul 8 cu 1965 de puncte in clasamentul atp.L acest turneu a trecut de jucatorii Seppi, Andreas cu 2-1 la seturii shi de Verdasco, Fernando tot 2-1 la seturii.
Decealalta parte elvetianul Stanislas Wawrinka ocupa un loc mai prost decat adversarul lui in clasamentul atp,acest loc fiind 24 cu 1200 de puncte,dar el are un avabtaj bun in acest meci shi acest avantaj este ca joaca bine de tot pe zgura shi poate sa elimine orice jucatorul.
Cei doi tenismeni sau mai intanit o singura data in 2005 unde a invins Stanislas Wawrinka cu 3-2 la seturii.yo mizez pe acest meci ca va fi tie-break....bafta multa

+19
barosu13

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 1:24 pm

Data:9 mai 2008
Meci:K. Peschke/R. Stubbs - D. Safina / E. Vesnina
Cota:2.05
Cea dea doua predictie face parte tot din tenis dar la dublu unde am ales partida de tenis dintre jucatoarele K. Peschke/R. Stubbs - D. Safina / E. Vesnina.Va fi o partida foarte disputata unde cred ca se vor juca maximum de seturii trei,echipa care se va afla in forma la acel moment acela va castiga partida.yo mizez pe echipa Safina / E. Vesnina ca vor invinge....bafta multa

2-1 -10
barosu13

Mesajde pariuri-online.ro » Vin Mai 09, 2008 4:14 pm

barosu13 scrie:admin la meciul meu de tenis dintre Alona Bondarenko (UKR) - Dominika Cibulkova (SVK) cota era de 2.35 ca va castiga Bondaranko shi yo am pus 1.80 am gresit cota,pt-ca am pus cota de la alt meci.Poti tu admin sa-mi pui cota de 2,35.asr raspunsul tau.

La ce ora s-a jucat meciul? Daca a inceput inainte de a face tu corectia, ramine cota 1.80.
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 4:55 pm

la 12:15 a inceput meciul
barosu13

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 4:56 pm

Puncteaza shi meciul acesta
barosu13

Mesajde pariuri-online.ro » Vin Mai 09, 2008 6:08 pm

barosu13 scrie:Data:8.mai.2008
Puncteaza shi meciul acesta

L-am adaugat.
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 9:08 pm

admin d.c la meciul ala de tenis nu pui cota 2,35?
barosu13

Mesajde barosu13 » Vin Mai 09, 2008 10:18 pm

Data:10 mai 2008
Meci:FCM Câmpina - Sportul Studen?esc
Pont:1
Cota:2.10
Pentru ziua de azi am ales un meci de fotbal foarte important din romania,liga 2 dintre echipele FCM Câmpina shi Sportul Studen?esc.Va fi un meci foarte echilibrat shi tot odata disputat unde echipa care se va afla in forma acea va castiga.
Echipa gazfa FCM Campina ocupa un loc foarte dezmajitor acel loc fiind ultimul care scapa de retrogradare 14 cu 33 de puncte shi un golaveraj de 26:43,avand -17 la adevar.Daca in acest meci campineni nu vor reusi sa castige partida shi Focsaniu va castiga in fata Giurgiului,atunci sa schimba datele problemei,deoarece campineni vor ocupa un loc retrogradabil shi vor creste mult sansele de retogradare.
In etapa trecuta FCM Campina a pierdut in deplasare la alta echipa din prahova Petrolul cu 1-0,gol inscris in prima repriza.
Decealalta parte echipa din capitala Sportul Stud. nu mai au nici.un obiectiv in acest meci deoarece nu mai pot prinde vrun loc care sa duca in liga 1 sau vrun loc de retrogradare,deci pentru ei va fi un meci fara miza.Sportul Stud. ocupa locul 10 cu 40 de puncte unde etapa trecuta a pierdut pe teren propiu cu Prefabricate scor 1-0.
Niciodata pana acuma nu am mai fost asa de sigur pana acuma pe vrun meci de fotbal ca imi va iesi cum sunt pe acest meci,le suzerez shi celor care pariaza la bwin sa puna foarte multii bani pe acest meci ca sigur le va iesi,va garabtez yo.yo mizez pe acest meci ca FCM Campina va castiga partida....bafta multa

1-1 -10
barosu13

Mesajde barosu13 » Sâm Mai 10, 2008 8:37 am

Data:10 mai 2008
Meci:Andy Roddick (USA) - Stanislas Wawrinka (SUI)
Pont:Câte games vor fi jucate în 1-ul set?Peste 10,5
Cota:2.00
Pentru ziua de azi va propun inca un pont castigator din tenis unde se disputa la ATP Masters - Rome dintre jucatorii Andy Roddick (USA) shi Stanislas Wawrinka (SUI).
Andy Roddick ocupa locul 6 cu 2260 de puncte in clasamentul atp
Decealalta parte elvetianul Stanislas Wawrinka are un parcurs foarte bun in acest an pe zgura unde a invins jucatorii ca Blake, James ,Ferrero,Murray shi pe Safin.
Cei doi jucatorii nu sau ma intalnit niciodata pana acuma shi de aceea mizez ca va fi o partida echilibrat unde primul set cred ca se va juca la tie-break shi imi va iesi shi mie pontul meu peste 10,5 games castigator.yo mizez ca in primul set se vor juca peste 10,5 games....bafta multa
barosu13

Mesajde barosu13 » Sâm Mai 10, 2008 11:12 pm

Data:11 mai 2008
Meci:Novak Djokovic (SRB) - Stanislas Wawrinka (SUI)
Cota:3.55
Pentru ziua de azi am ales o partida din tenis unde se diputa finala la ATP Masters - Rome dinte jucatorii Novak Djokovic (SRB) shi Stanislas Wawrinka (SUI).Va fi o partida foarte disputat unde cred ca se vor juca maximum de seturii trei unde jucatorul care se va afla in forma in acel moment acela va castiga partida.
Cu siguranta in acesta finala ca favorit va pleca sarbul Djokovic dar cum a fost multe surprize la acest turneu nu mar surpinde da sarbul va pierde finala mai ales unui jucator ca Wawrinka unde pare a fi in forma foarte mare in acest moment shi mai ales joaca pe suprafata lui favorita zgura.
Djokovic ocupa locul 3 cu 4750 de puncte in clasamentul atp.
Decealalta parte elvetianul Wawrinka va vrea sa castige prima lui finala masters shi cred ca publicul va fi departe lui in acesta finala.El ocupa locul 24 cu 1200 de puncte in clasamentul atp.
Cei doi jucatorii sau mai intalnit de 7 ori pana acuma unde a castigat sarbul cu 5-2 la meciuri.yo mizez pe acest meci ca elvetianul va castiga partida....bafta multa

-10
barosu13

AnteriorUrmătorul

Înapoi la mai