Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

florynel

Premii de 300 Euro de la bwin, acum din toate sporturile!

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde florynel » Lun Mai 12, 2008 7:29 pm

Data: 12 mai 2008
Meci: Niort vs Ajaccio
Pariu@cota: Niort@1.65
Comentariu

Acest este practic ultima sansa pentru Niort pentru a mai spera ca mai poate ramane in Liga 1 , iar dupa forma buna care acestia au aratato in ultimul timp , cred ca vor reusi sa ii invinga pe Ajaccio o echipa care nu mai poate spera la nimic in acest campionat , poate spera doar intr-o pozitie mai sus in campionat , dar care nu i-ar putea ajuta cu nimic , deoarece promovarea in Liga 1 este departata de ei in aceste momente datorita rezultatelor proaste pe care acestia le-au inregistrat in acest final de campionat ! Niort au inregistrat niste rezultate destul de bune pe teren propriu pentru o echipa care se afla in aceste momente pe un loc retrogradabil reusind 7 victorii 2 egaluri si 9 infrangeri ! Sa speram ca cei de la Niort vor face fata emotiilor din penultima etapa de campionat si vor reusi toate cele 3 puncte in acest meci , putand astfel sa spere ca adversarele lor la retrogradare sa reuseasca niste rezultate proaste in aceasta etapa pentru a mai putea spera in ultima etapa !

2-0 +6.5
florynel

Mesajde florynel » Mar Mai 13, 2008 3:16 pm

Data: 13 mai 2008
Meci:Bondarenko K. v Garbin T.
Pariu@Bondarenko K.@1.52
Comentariu

Chiar nu inteleg de ce este cota asa mare pentru o jucatoare ca Katerina Bondarenko impotriva unei jucatoare precum Garbin care nu a reusit mai nimic in tennisu profesionist , cred ca favorita clara la castigarea acestui meci este Bondarenko o jucatoare buna , care a reusit cat de cat sa se afirme pana acum , reusind cateva meciuri foarte bune si victorii de prestigiu ! Cele 2 este prima oara cand se intalnesc , dar cred ca Katerina o va invinge in 2 seturi scurte pe Garbin !

2-0 +5.2
florynel

Mesajde florynel » Mar Mai 13, 2008 11:39 pm

Data: 14 mai 2008
Meci:Detroit Pistons - Orlando Magic
Pariu@Orlando Magic@3.5
Comentariu

Acest meci poate deveni pentru Orlando ultimul meci din acest sezon in cazul unui esec , deoarece sunt condusi de Detroit cu scorul de 3-1 ! Orlando Magic este una dintre echipele care au jucat cel mai bine deplasare in acest sezon , si singura echipa care a reusit mai multe victorii in deplasare decat pe teren propriu , si cred ca in acest meci vor lupta foarte mult pentru o victorie si de a ramane in carti in acest Play-Off ! Detroit Pistons au reusit in sezon 2 victorii si 2 infrangeri , una dintre victoriile celor de la Orlando Magic fiind pe terenul celor din Detroit cu un scor destul de lejer 85-103 ! Si in meciul al doilea Orlando magic au fost destul de aproape sa il castige facand un meci foarte bun , dar au pierdut pe final de meci , iar in jocul al 4-lea au pierdut in ultimele secunde pierzand la muchie 90-89 , fiind foarte aproape de a invige, iar acest Play Off era altfel vazut in cazul unei victorii a celor de la Orlando Mafic in meciul 4 , dar in acest meci stiu ca vor lupta si vor incerca sa castige , acum sa speram ca finalu va fi al celor de la Orlando Magic !

41-47 -10
florynel

Mesajde florynel » Mie Mai 14, 2008 8:30 pm

Data: 14 mai 2008
Meci: Zenit Petersburg v Rangers
Pariu@Zenit Petersburg@2
Comentariu

Chiar daca meciul se joaca la Manchester care este foarte aproaped e Glasgow , si Glasgow se vor simti ca acasa si vor avea avantajul a foarte multi fani , cred ca tot Zenit Petersburg au prima sansa in acest meci datorita jocului bun pe care acestia il fac ! Pentru Zenit va lipsi in acest meci atacantul lor Pogrebnyak care este o absentza foarte importanta dar datorita ! Cei de la Rangers au avut un noroc foarte mare ca au ajuns pana aici , cu Sporting Lisabona cu care a remizat acasa 0-0 dar au reusit sa castige in deplasare , cu Fiorentina care la fel au remizat acasa , tot scor alb 0-0 , dar au avut mare noroc datorita ratarilor lui Vieri care a ratat niste ocazii foarte mari , si cu multa sansa au ajuns la loviturile de la 11 m si au reusit sa se califice in finala ! Cei de la Zenit joaca pe foarte multi bani in acest meci , si vor si motivati , au si un joc mai spectaculos si mai eficient decat adversari lor de astazi care singurul lucru care il vor face este sa se apere to meciu !

2-0 +10
florynel

Mesajde florynel » Vin Mai 16, 2008 5:16 pm

Data: 16 mai 2008
Meci: Boulogne v Chamois Niortais
Pariu@Chamois Niortais@3.2
Comentariu

Meci foarte important pentru ambele formatii , practic isi joaca ramanerea in liga 2 franceza ! In acest meci cred ca echipa peste care este presiunea este Boulogne care in acest meci au nevoie de victorie , in cazul unui egal sau unui esec vor fi retrogradati in liga 3-a , Boulogne vor adopta in acest meci o strategie ovensiva cu care vor incerca sa inscrie pentru a putea sa invinga , iar Chamois Niortais vor incerca sa ii prinda pe contraatac , la acest meci cel mai inteligent ce se putea juca ar fi fost egalu , dar nu cred ca cei de la Boulogne sau Chamois Niortais vor astepta ca Dijon o echipa defensiva sa fie invinsi in deplasarea acestora la Ajaccio ! Forma buna a celor de la Chamois Niortais cred ca isi va spune cuvantu in acest meci , vor astepta o greseala din partea adversarilor de astazi , si pana la urma vor reusi sa inscrie si in cele din urma sa invinga ! Niort au invins si in etapa 36 pe Dijon cealalta formatie cu care se lupta pentru ramanerea in divizia 2 cu scorul de 3-0 , dar acel meci s-a jucat pe terenul celor de la Niort !

1-0 -10
florynel

Mesajde florynel » Sâm Mai 17, 2008 11:36 am

Data: 17 mai 2008
Meci: Cornet A. vs Chakvetadze A.
Pariu@Cornet A. 2-0@2.7
Comentariu

Chiar daca rusoaica Chakvetadze A. ar fi trebuit sa fie favorita la castigarea acestui meci , eu nu vad lucruruile asa , ci o vad pe Cornet A. invingatoare in 2 seturi , o jucatoare care a progresat foarte mult in ultimul timp , invingand jucatoare de clasa mondiala din primele 10 jucatori ale lumi ! La Chakvetadze A. isi va pune amprenta si oboseala in acest meci , deoarece in ultimele 3 meciuri a jucat numai 3 seturi trecand de K. Bondarenko cu 6-3 6-7 0-6 , apoi in turul 2 de A.Radwanska cu scorul de 4-6 6-1 1-6 , apoi in sferturi de jucatoare care a eliminato pe Ana Ivanovic , T. Pironkova , trecand tot in 3 seturi de aceasta 2-6 6-3 1-6 ! Cornet A. si-a invins toate adversarele de pana acum numai in 2 seturi trecand in optimi de numarul 5 mondial KUZNETSOVA SVETLANA , iar in sferturi adversara sa Serena Williams s-a retras ! Cred ca la Chakvetadze A. isi va pune amprenta si oboseala si forma proasta in care se afla in ultimul timp si va fi invinsa de jucatoarea din Franta !

2-1 -10
florynel

Mesajde florynel » Sâm Mai 17, 2008 1:03 pm

Meci: Borussia Dortmund v VfL Wolfsburg
Pariu@VfL WolfsburgA. @2.1
Comentariu

Meci important pentru VfL Wolfsburg care ar putea sa isi incheie sezonu acesta excelent cu o calificare in cupa Uefa , daca Werder nu ar pierde cu Bayer Leverkusen si ei ar invinge in meciu asta atunci VfL Wolfsburg ar fi in cupa Uefa ! VfL Wolfsburg au in deplasare 7 victorii 3 egaluri si 6 infrangeri , iar adversari lor de azi au pe teren propriu 7 victorii 5 egaluri si 4 infrangeri , iar acest meci este fara miza pentru ei !

2-4 +11
florynel

Mesajde florynel » Mar Mai 20, 2008 1:28 am

Meci: NO Hornets vs SA Spurs
Pariu@NO Hornets @1.85
Comentariu

In acest meci , cred ca favoriti sunt cei de la NO Hornets care pe teren propriu au castigat toate meciurile din acest Play Off , inscriind foarte mult , iar cei de la San Antonio Spurs care se bazeaza foarte mult pe evolutiile jucatorilor parker,duncan,ginobili care in acest Play Off par sa fie iesiti din forma , cred ca este foarte usor pentru o echipa ca New Orleans sa inscrie peste 94.5 puncte si cred ca o vor face fiind o misiune foarte usoara !

82-91 -10
florynel

Mesajde florynel » Mar Mai 20, 2008 1:30 am

Data: 20 mai 2008
Meci: NO Hornets vs SA Spurs
Pariu@NO Hornets @1.51
Comentariu

In acest meci , cred ca favoriti sunt cei de la NO Hornets care pe teren propriu au castigat toate meciurile din acest Play Off , inscriind foarte mult , iar cei de la San Antonio Spurs care se bazeaza foarte mult pe evolutiile jucatorilor parker,duncan,ginobili care in acest Play Off par sa fie iesiti din forma , cred ca este foarte usor pentru o echipa ca New Orleans sa inscrie peste 94.5 puncte si cred ca o vor face fiind o misiune foarte usoara !

La primu meci predictia este NO Hornets peste 94.5 puncte , si data este 20 ! ! MS...

82-91 -10
florynel

Re: florynel

Mesajde florynel » Mie Mai 21, 2008 4:25 pm

Data: 21 mai 2008
Meci: Manchester Utd v Chelsea
Pariu@ x @3.05
Comentariu

Acest meci va fi extrem de echilibrat , amandoua echipele vor juca precaut si cred ca va fi un meci cu putine goluri , si cred ca se va termina cu cel mult 2 goluri , dar voi miza pe un rezultat de egalitate , pentru ca sunt 2 echipe cam de acelasi nivel , iar Chelsea datorita lui Abamovic cred ca se vor simti cam ca acasa in Rusia , rusind sa faca un meci si poate sa castige finala !

Nu prea sunt multe de spus la acest meci , e greu de prezis cine v ainvinge , dar pentru mine in cea mai mare proportie acest meci se va termina egal !

1-1 +20.5
florynel

Mesajde florynel » Mie Mai 21, 2008 4:26 pm

Data: 21 mai 2008
Meci: Manchester Utd v Chelsea
Pariu@ x/x @4.75
Comentariu

Acest meci va fi extrem de echilibrat , amandoua echipele vor juca precaut si cred ca va fi un meci cu putine goluri , si cred ca se va termina cu cel mult 2 goluri , dar voi miza pe un rezultat de egalitate , pentru ca sunt 2 echipe cam de acelasi nivel , iar Chelsea datorita lui Abamovic cred ca se vor simti cam ca acasa in Rusia , rusind sa faca un meci si poate sa castige finala !

Nu prea sunt multe de spus la acest meci , e greu de prezis cine va invinge , amandoua echipele facand un joc foarte bun in ultimu timp, dar pentru mine in cea mai mare proportie acest meci se va termina egal !

1-1/1-1 +25
florynel

Mesajde florynel » Joi Mai 22, 2008 2:23 am

Data: 22 mai 2008
Meci: El Aynaoui Y. v Calleri A.
Pariu@ El Aynaoui Y.@2.18
Comentariu

Meci interesant intre 2 jucatori veterani ai tennisului mondial , cei doi s-au mai intalnit de 5 ori pana acum , conducand El Aynaoui Y. cu scorul de 3-2 ultimele 3 dispute fiind castigate de el !
El Aynaoui Y. joaca pe teren propriu in fata publicului sau si acest lucru poate conta foarte mult , mai ales ca Calleri A. in ultimul timp numai reuseste nimic avand un joc din ce in ce mai modest ! Calleri A. a trecut in primul tur de T. Ascione in 3 seturi , iar in turul 2 de O. Patience ! El Aynaoui Y a trecut in primul tur de V. Hanescu iar in al doilea de D. Hrbaty , in acest meci il consider favorit pe marocan care are avantajul publicului , si care in aceste momente jocului este mai bun decat al adversarului sau din acest meci !

Anulat
florynel

Mesajde florynel » Joi Mai 22, 2008 2:24 am

Data: 22 mai 2008
Meci: El Aynaoui Y. v Calleri A.
Pariu@ El Aynaoui Y Primu set .@2.04
Comentariu

Meci interesant intre 2 jucatori veterani ai tennisului mondial , cei doi s-au mai intalnit de 5 ori pana acum , conducand El Aynaoui Y. cu scorul de 3-2 ultimele 3 dispute fiind castigate de el !
El Aynaoui Y. joaca pe teren propriu in fata publicului sau si acest lucru poate conta foarte mult , mai ales ca Calleri A. in ultimul timp numai reuseste nimic avand un joc din ce in ce mai modest ! Calleri A. a trecut in primul tur de T. Ascione in 3 seturi , iar in turul 2 de O. Patience ! El Aynaoui Y a trecut in primul tur de V. Hanescu iar in al doilea de D. Hrbaty , in acest meci il consider favorit pe marocan care are avantajul publicului , si care in aceste momente jocului este mai bun decat al adversarului sau din acest meci !

Anulat
florynel

Mesajde florynel » Vin Mai 23, 2008 12:54 am

Data: 23 mai 2008
Meci: Boston Celtics vs Detroit Pistons
Pariu@ Detroit Pistons@2.75
Comentariu

Meciul 2 din acesti Play Off , un meci meci foarte interesant intre fruntasele celor 2 divizii de est si de vest , in care Detroit Pistons cred ca vor iesi campioni , ar fi mai greu pentru ei de a reveni de la scorul de 2-0 , datorita si infrangeri din primu meci dispuatat in Boston cu scorul de 88-79 ! In campionat cei de la Detroit au invins in 2 din cele 3 meciuri disputate impotriva celor de la Boston Celtics ! Boston au aratat ca nu sunt intr-o forma chiar asa buna si impotriva celor de la Atlanta in care au castigat Play Off-ul abea in meciul 7 , ca si impotriva celor de la Cleveland Cavaliers !

Acest meci va fi unul foarte greu pentru cei de la Detroit da cred ca vor reusi sa il castige , vor juca cu multa presiune daca vor fi infranti si in acest meci ! Succes

97-103 +17.5
florynel

Mesajde florynel » Sâm Mai 24, 2008 7:34 pm

Data: 24 mai 2008
Meci: AS Roma v Inter Milan
Pariu@ AS Roma@2.15
Comentariu

Acest meci poate fi ultima sansa pentru AS Roma de a obtine si ei un trofeu in acest an ! Acest meci se joaca in Roma pe stadionul Stadio Olimpico si poate fi un avantaj foarte mare pentru AS Roma care vor juca ca si pe teren propriu , cu suportu total al fanilor ! Acest meci va ultimul pentru antrenorul celor de la Inter Milan , Roberto Mancini !
Cei de la Inter vor vi loviti in acest meci de o intreaga lista de jucatori care nu vor putea evolua in acest meci , iar pentru AS Roma nu va evolua nici in acest meci capitanul acestora Francesco Totti !
Acest meci se va juca intr-o singura mansa , nu va ma fi ca sezoanele trecute in care se juca tur si retur !
Parerea mea ca acest meci va fi un meci frumos cu multe goluri care se va termina cu victoria celor din Roma , care fiind favorizati de stadionul pe care joaca, fiind propriu stadion si de accidentarile pe care adversari acestora le au , cred vor reusi sa invinga !

2-1 +11.5
florynel

AnteriorUrmătorul

Înapoi la mai