Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

Premiile Oscar 2012

Discutii despre pariuri din alte sporturi

Moderator: pariuri-online.ro

Premiile Oscar 2012

Mesajde Julien25 » Lun Feb 27, 2012 1:24 am

In aceasta noapte incepand cu ora 2:00 in Romania va avea loc decernarea premiilor Oscar 2012, cel mai important regal cinefil, transmis in direct de HBO inclusiv in format HD. Toti criticii si jurnalistii in domeniu considera pelicula The Artist, un film francez filmat pe taram american in format mut si alb-negru, ca fiind principalul favorit la statuetele cele mai importante, inclusiv la cel mai bun film cat este considerat si ca filmul care va acapara cele mai multe premii, desi filmul Hugo, in regia mult mai celebrului Martin Scorsese are mai multe nominalizari, 11 la numar decat cele 10 ale filmului The Artist. Si cu toate acestea The Artist pare sa concureze cu The Descendants cu George Clooney in rolul principal, care este vazut cu a doua sansa de casele de pariuri. Regizorii acestor filme, Michel Hazanavicius - The Artist, Martin Scorsese - Hugo si Alexander Payne - The Descendants, fiind considerati favoriti la sectiunea de cel mai bun regizor. O lupta mai echilibrata pare a fi la actor si actrita in roluri principale, Jean Dujarden - The Artist si George Clooney - The Descendants fiind favoritii la cel mai bun interpret masculin in rol principal in timp ce la sectiunea de cea mai buna actrita in rol principal par a fi doar doua optiuni plauzibile dintre cele 6 nominalizari, astfel Viola Davis din The Help pare a fi un pic in fata lui Meryl Strep din The Iron Lady in ce priveste sansele. De obicei criticii au anticipat an de an favoritii cu o precizie exacta, iar anul acesta nu cred ca va face exceptie, motiv pentru care merg pe mana lor si cred ca The Artist va fi marele castigator cu atat mai mult cu cat vine cu ceva inedit, filmul mut alb-negru intr-o realizare, pare-se exceptionala. Cred ca cel mai bun film si cel mai bun actor va fi punctat de acest film in timp ce la cea mai buna actrita merg pe alegerea Violei Davis, care a primit recenzii apreciative numeroase si de asemeena a castigat numeroase premii pentru rolul interpretat in The Help. Pentru insomniaci, va doresc vizionare placuta, iar pentru pariori multa inspiratie.

Recomandari:
Cel mai bun film: The Artist @1,05 Bet365
Cel mai bun regizor: Michel Hazanavicius (The Artist) @1,11 Bet365
Cel mai bun actor: Jean Dujardin (The Artist) @1,44 Bet365
Cea mai buna actrita: Viola Davis (The Help) @1,40 Bet365
Julien25

Înapoi la Alte sporturi