Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

Nishikori - Schuettler

Discutii despre pariuri din alte sporturi

Moderator: pariuri-online.ro

Nishikori - Schuettler

Mesajde Mekong » Mie Iun 15, 2011 4:43 pm

Nishikori - Schuettler

Un meci foarte echilibrat in opinia mea va fi cel dintre japonezul Kei Nishikori si germanul Rainer Schuettler, meci jucat in cadrul turneului de la Eastbourne. Nishikori este unul dintre cei mai promitatori tineri jucatori din circuit, rezultatele bune din prima parte a sezonului s-au dus pana in top 30 si are sansa de a mai avansa cateva locuri avand in vedere ca ne-am inros iarasi pe supfatele rapide acolo unde acesta da cel mai bun randament al sau. Japonezul a evoluat saptamana trecuta la Queens fara prea mare succes insa fiind eliminat de Querrey in primul tur; aici a trecut de necunoscutul rus Kirillov. De cealalta parte germanul, fost finalist la Australian Open a trebuit sa treaca prin furcile caudine ale tururilor preliminare acolo unde a trecut si de compatriotul nostru Copil. In primul tur a dispus de un adversar incomond, ucrainianul Stakhovsky. Cei doi jucatori s-au mai intalnit o singura data in circuit la olimpiada de la Beijing iar germanul s-a impus in 3 seturi
Mekong

Înapoi la Alte sporturi