Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

David Nalbandian - Viktor Troicki

Discutii despre pariuri din alte sporturi

Moderator: pariuri-online.ro

Mesajde Mekong » Mar Iun 14, 2011 7:57 pm

David Nalbandian si Viktor Troicki se vor intalni astazi cu incepere de la ora 20:00 in ultimul meci al zilei de la celebrul turneu invitational Boodles. 6 jucatori au primit invitatii de a concura pe timp de 5 zile la acest turneu iar printre ei desigur ii regasim pe David nalbandian si pe sarbul Viktor Troicki cel care a lasat o impresie foarte buna la Roland Garros. Nalbandian era creditat cu prima sansa cand am verificat eu cotele azi dimineata insa vad ca acestea au crescut iar acum sarbul a devenit usor favorit. Argentinianul fost finalist la Wimbledon in urma cu ceva timp este in continuare chinuit de accidentari, astfel evolutiile foarte bune de anul trecut pe hard nu au avut continuare in 2011. De cealalta parte Troicki un jucator inalt si prea putin rafinat vine dupa sfertul de finala de la Roland Garros pierdut dramatic importiva lui Murray si spera intr-un parcus cel putin la fel de bun si in Insula. Ceilalti jucatori prezenti la acest turneu sunt francezul Gael Monfils, americanul Sam Querrey, David Ferrer si cipriotul Marcos Baghdatis.
Mekong

Înapoi la Alte sporturi