Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

Problema case de pariuri online

Discutii despre casele de pariuri, deschiderea conturilor, modalitatile de plata, intrebari diverse legate de agentii

Moderator: pariuri-online.ro

Re: Problema case de pariuri online

Mesajde milan74 » Dum Apr 08, 2012 8:57 pm

Nu poti face aproape nimic, doar sa schimbi casa.
milan74

Mesajde pariuri-online.ro » Lun Apr 09, 2012 12:08 am

900 euro este o suma relativ mica pentru o agentie cu milioane de jucatori, probabil mii de pariori cistiga astfel de sume zilnic, nu cred ca este motivul direct al limitarii mizei. Cunosc cazuri de cistiguri cu 5 cifre si nu s-a luat aceasta masura.
Sint insa agentii care iau uneori aceasta decizie, din diverse motive.
Daca doriti, putem intreba persoanele de contact cu care colaboram despre anumite situatii, scrieti-mi pe privat cu detalii si incerc sa va ajut.
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde mycutul » Lun Aug 27, 2012 4:33 pm

asa este betfair este un bet exchange market dar principala lor activitate este strans legat de pariuri sportive asa ca poate fi bagat in clasa caselor de pariuri.
mycutul

Înapoi la Case de pariuri sportive online