Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

pe ce site ?

Site-uri pe care puteti juca table on-line.

Moderator: pariuri-online.ro

pe ce site ?

Mesajde bianca » Mar Feb 27, 2007 12:43 am

Stie cineva site-uri, cu o grafica mai buna, pe care se poate juca backgammon? :roll:
Mersi
bianca

raspuns

Mesajde razvan » Mie Apr 18, 2007 11:46 am

Incearca pe Partygammon ! Astept impresii :D
razvan

play65

Mesajde betman » Mie Mai 23, 2007 9:01 pm

Exista doar un raspuns la aceasta intrebare, e vorba de play65. Sint mult mai multi jucatori online, iar zarurile nu sint "masluite", cum mi s-a parut mie pe partygammon :)
betman

Re: pe ce site ?

Mesajde aditza28 » Sâm Ian 17, 2009 11:54 am

Masluite ....la ce te referi ??? Tu iti alegi singur adversarul, care probabil e un tablagiu real ca si tine. Daca nu crezi asta inseamna ca faci acuzatii grave Play65. Indiferent de cine castiga partida, compania tot are de castigat din banii fiecaruia, pebtru ca la inceperea jocului isi opresc partea. Asa e pe orice site unde joci cu adversari reali. Ti se opreste un comision "o chirie" pentru ca joci pe situl lor.
aditza28

Înapoi la Backgammon