Serviciul oferit de pariuri-online.ro are drept scop informarea publicului care doreste sa participe la pariuri sportive
Meniu principal: Home | De ce pariuri online? | Dechidere cont | Agentii recomandate | Cardul Visa Electron | Linkuri
Live info: Clasamente | Live scores | Cote comparate | Trend cote
Info: Tips&tricks | Analiza meci | Management bani | Handicap | Handicap asiatic | Betting exchange | Pariuri sigure | Dictionar

Paid picks?

Aici vei gasi site-uri utile pentru pariori. Statistici, clasamente, predictii, articole.

Re: Paid picks?

Mesajde uiva88 » Vin Iun 18, 2010 11:57 am

si mai am o intrebare,sa zicem ca la USA-Slovenia luam SUA DNB.,asta ce-ar trebui sa insemne?k americanii nu vor primi gol?
uiva88

Mesajde pariuri-online.ro » Vin Iun 18, 2010 12:44 pm

uiva88 scrie:si mai am o intrebare,sa zicem ca la USA-Slovenia luam SUA DNB.,asta ce-ar trebui sa insemne?k americanii nu vor primi gol?

DNB (draw no bet) este echivalent cu handicapul asiatic 0. Cistigi pariul daca bate SUA, iar in caz de egal ti se returneaza miza.
pariuri-online.ro
Site Admin

Mesajde betman » Lun Apr 18, 2011 1:28 am

Pentru cei care doresc sa cumpere ponturi din diverse surse, va propun sa analizam intii oferta lor in acest topic. O parere in plus nu strica niciodata, mai ales ca 90% din aceste servicii sint mai degraba pierdere de timp si mai ales bani...
betman

Mesajde altek » Mie Noi 09, 2011 6:56 pm

nu cred ca i o alegere buna sa cumperi...adica nu stiu daca ti garanteaza cineva un castig sau un procentaj de castig
altek

Mesajde Angela » Sâm Noi 02, 2013 4:20 pm

Salutari! Vreau sa intreb daca are vreo unul din voi abonament la http://insidetipsters.com. Site-ul e nou dupa cate vad , dar ieri au pus meciul cu cota cu tot si a iesit. De luni as vrea sa imi iau abonament acolo pe 3 zile sa vad daca sunt seriosi...Sfaturi? :?: :shock:
Angela

Anterior

Înapoi la Site-uri utile